Konferencja jubileuszowa z okazji 115 – lecia SKwP, 8–9 czerwca 2022 r., online - 8–9 czerwca 2022 r., online Jerzy Koniecki – Konferencja jubileuszowa z okazji 115 – lecia SKwP, 8–9 czerwca 2022 r., online
menu
Rejestracja
X
Jerzy Koniecki
Jerzy Koniecki
Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP

Biegły rewident, prezes Zarządu Głównego oraz Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Absolwent SGPiS w Warszawie. Wybitny specjalista w zakresie rachunkowości, finansów i rewizji finansowej.

Wieloletni wykładowca z zakresu rachunkowości a także na kursach dla biegłych rewidentów organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Autor i współautor kilku książek z zakresy ekonomii i finansów.

Pracował przy organizacji rachunkowości i systemów finansowych dla wielu średnich i małych firm. Aktywnie uczestniczył przy restrukturyzacji polskich przedsiębiorstw. Współpracował przy przygotowaniu bankowych postępowań ugodowych dla szeregu krajowych firm. Prowadził due diligence oraz współpracował przy sporządzaniu wycen w ramach prywatyzacji kapitałowej oraz przy zakupie firm przez inwestorów krajowych i zagranicznych.

Jest stałym konsultantem wielu syndyków oraz stałym doradcą licznych firm w zakresie rozliczeń finansowych i podatkowych.